LEXUS TALLINN
+372 6 190 004

Meie kaubamärgi lubadus

Kui ostate Lexuse volitatud edasimüüjalt kasutatud Lexuse, kaasneb sellega meie suurepärane kaubamärgi lubadus, mis koosneb allpool kirjeldatud põhielementidest.

LEXUS SELECT Garantii
LEXUS SELECT Garantii

Lexuse garantii annab kindlustunde, et ostate programmi Lexus SELECTi kaudu heas korras kasutatud sõiduki.Täieliku meelerahu tagamiseks antakse kõigile Lexus SELECTi autodele garantii kuni kaheks aastaks või läbisõiduni 500 000 km (olenevalt sellest, kumb tingimus täitub varem).
See on üks kõige põhjalikumaid garantiisid, mida kasutatud sõidukile pakutakse ning tänu millele võite oma kasutatud Lexust täielikult nautida.
Lexus SELECTi kasutatud autode garantii tagab samasuguse meelerahu nagu uue Lexuse ostmisel. Konkreetset kindlustuskaitset on üksikasjalikult kirjeldatud garantiibrošüüris, mille saate Lexuse esindusest.

Lexuse autoabi
Lexuse autoabi

Iga Lexus SELECTi kasutatud sõidukiga kaasneb Lexuse autoabi teenus vähemalt kaheks aastaks. Üleeuroopalist ööpäevaringset autoabi teenust pakutakse samadel tingimustel nagu uutele Lexuse autodele. Sõiduki rikke korral pakutakse teile sõiduki toimetamist lähimasse esindusse, majutust luksushotellis, esimese klassi rongipiletit või äriklassi lennupiletit ning asendusautot. Küsige oma Lexuse esindusest SELECTi garantiibrošüüri kõikide tingimustega tutvumiseks.

Mitme punkti kvaliteedikontroll
Mitme punkti kvaliteedikontroll

Lexus SELECTi staatuse saavad vaid need kasutatud sõidukid, mis vastavad Lexuse rangeimatele standarditele. Näiteks, meie tehnikud teostasid kõigi meie kasutatud sõidukite põhjaliku  ülevaatuse ning hübriidmudelite hübriidajami korrasoleku kontrolli. 
Tänu suurepärasele koostekvaliteedile võivad isegi kuni 185 000 km läbisõiduga või kuni 10 aasta vanused autod saada staatuse Lexus SELECT.  Kõik Lexus SELECTi sõidukid läbivad ohutus- ja kvaliteedikontrolli enne programmi vastuvõtmist. Lexuse tehnik kontrollib hoolikalt sõiduki üldist seisukorda – väljast, seest ja alt. Pärast ülevaatust ja tehnilisi parandusi on auto nii seest kui ka väljast laitmatus korras.

Kohandatud rahastamine
Kohandatud rahastamine

Teie Lexuse esindus aitab teid meeleldi kõige meelepärasema rahastamisprogrammi ja/või kindlustuskaitse leidmisel oma kasutatud Lexusele. Pakume laia valikut rahastamistooteid ja -teenuseid, mille seast leiate endale sobivaima variandi. Uurige oma kohandatud rahastamis- ja kindlustuslahenduste kohta kohalikust Lexuse esindusest.

Täielik hooldusajalugu
Täielik hooldusajalugu

Kõikidel Lexus SELECTi sõidukitel peab olema hooldusajalugu, mille Lexuse esindus on heaks kiitnud. Hangime sõidukid usaldusväärsetelt partneritelt või oma isiklikust võrgustikust. See tagab sõiduki pikaajalise töökindluse ja samad sõiduomadused nagu uuena ostes.

Sõiduki ümbervahetamise põhimõtted
Sõiduki ümbervahetamise põhimõtted

Kui te pole mingil põhjusel täielikult rahul kasutatud Lexuse ostuga, pakub Lexuse esindus teile võimalust sõiduk ümber vahetada. Teie Lexuse esindus selgitab meeleldi teile nende põhimõtete tingimusi põhjalikumalt.

Põhjused kasutatud Lexuse ostmiseks
Põhjused kasutatud Lexuse ostmiseks
Hinda oma autot
Hinda oma autot
LEXUSE TEENUSED
LEXUSE TEENUSED